Mico Hesap Silme

Siz de buraya ”Miço uygulamasında hesap silme nasıl yapılır?” onun hakkında bilgi almaya mı geldiniz? O zaman hemen söyleyelim, son derece doğru bir yerdesiniz.

Bu yazıda sizlere bu konu hakkında bilgi vereceğiz. Hadi dilerseniz hemen başlayalım.

Mico Live Nedir?

Öncelikli ”Mico uygulaması nedir?” derseniz en basit şekilde şöyle bir açıklama yapılabilir.

Mico bir canlı yayın ve sohbet sitesidir. En önemli avantajlarından ve diğer benzer sohbet sitelerinden farkı üzere yabancılar ile sohbet edilebilmesidir.

Uygulama üzerinden sesli mesajlar gönderilebilir, video içerikleri paylaşılabilir. Bu alanda son derece kapsamlı bir uygulamadır. Yeni arkadaşlar edinmek mümkündür. Kişinin kendisini geliştirmesi de uygulama üzerinden eğlenceli bir biçimde mümkün olmaktadır. Uygulamayı kullanabilmek için bir hesabınızın olması gerekir.

Mico Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

İşte bu sohbet ve canlı yayın olanakları olan uygulamada var olan hesabınızı silmek yani kapatmak isterseniz atılması gereken adımlar şunlardır:

  • Kişi öncelikli olarak kullanıcı bilgileri ile uygulamaya girer.
  • Uygulamanın sağ alt kısmında olan Bana düğmesine burada tıklanır
  • Açılan kısımda Hesap bölümüne girilir.
  • Burada Hesabı Sil tuşuna basılır. Bu aşamada sizden hesabınızı silmek isteminizi onaylamanız istenir. Siz onayladıktan sonra hesabınız silinir.

Bir diğer yöntem ise [email protected] adresine hesabınızı silmek istediğinize dair mesaj atılmasıdır. Burada konu kısmına Hesabı Silmek yazılması gerekir.

Bu Yazıyı Paylaş