Trendyol Hesap Silme

”Trendyol hesap silme nasıl olur?” diye merak ediyorsanız aşağıda Trendyol’dan kesin olarak kurtulmanın yolunu anlattık!

Trendyol hesap silme işlemi alışveriş çılgınlığından uzaklaşmak, kendini biraz frenlemek isteyenler veya kişisel bilgilerinin güvenliğinden endişe edenler tarafından merak ediliyor.

Trendyol pazaryeri, tekstilden kozmetiğe, hırdavat ürünlerden teknolojik cihazlara kadar geniş bir yelpazeye sahip. Büyük indirim kampanyaları sayesinde milyonlarca kullanıcıyı cezbeden Trendyol, bazen insanları gereksiz harcama yapmaya da teşvik edebiliyor.

Çünkü insanlar fiyatı düşen ürünleri alma eğilimindeler. Bu da ihtiyaç duymasa bile ‘belki lâzım olur’ düşüncesiyle alışveriş yapmasını tetikliyor.

Hal böyle olunca bu gidişata ‘dur’ demek gerekebiliyor. Bu yüzden Trendyol üyelik iptali merak ediliyor. Kişiler alışveriş bağımlılığından kurtulmak için sitelerdeki üyeliklerini iptal etme yoluna gidebiliyor.

Trendyol Hesap Silme Nasıl Yapılır?

  • Trendyol hesabınıza girin.
  • Sol sekmede bulunan ‘Kullanıcı Bilgilerim’ yazısına tıklayın.
  • Açılan sayfanın sağ üst tarafındaki ‘Hesabımı Kapat’ seçeneğiyle ilerleyin.
  • Trendyol, sisteme kayıtlı e-postanıza bir mail gönderecek. Mailde yer alan ‘Hesabımı Kapat’ butonuna basın.
  • ‘Devam Et’ seçeneğine tıklayıp Trendyol hesabınızı neden kapatmak istediğinizi seçin**.’Üyeliğimi İptal Et’** butonuna basarak işlemi tamamlayın.
  • Ya da buradaki formu doldurarak [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Trendyol Hesap Sildikten Sonra Ne Olur?

Trendyol üyelik iptal sonrasında hesabınıza bir daha erişemezsiniz. Bu işlem kalıcıdır. Bilgileriniz tamamen silineceği için geri getirme şansınız olmayacaktır. Ayrıca Trendyol’dan bir daha mail almazsınız.

Eğer Trendyol’un gönderdiği SMS veya e-postalardan bıktığınız için hesabınızı silmek istiyorsanız kararınızı tekrar gözden geçirmelisiniz. Çünkü bunun için üyeliğinizi komple kapatmanıza gerek yok. Üyelik sayfanızdan e-mail ve SMS gönderim ayarlarını düzenleyebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş