Otelz Rezervasyon İptali

Online seyahat acentaları arasında uygun fiyatlar sunan, Türkiye ve dünyada binlerce otel ile özel anlaşması bulunan Otelz reverasyon iptali konusun da kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır. 2014 yılında faaliyete geçen Otelz turizm sektörüne getirdiği yeniliklerle de adından söz ettirmeyi başarmış durumda.

Yapmış olduğunuz otel rezervasyonlarını hızlı bir şekilde iptal edebileceğiniz yada değiştirebileceğiniz bir altyapıya sahip olan Otelz tüm dünyada saygınlığını korumaya devam ediyor. Sizde Otelz üzerinden yapmış olduğunuz rezervasyonu iptal edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şeyler ise oldukça basit.

Otelz panelinize giriş yapın

Rezervasyon Yönet bölümünden seçtiğiniz oteli iptal edebilir veya değişiklik yapabilirsiniz.

Hatırlatalım rezervasyon iptalleri satın almış olduğunuz otellerin iptal politikaları doğrultusunda gerçekleşir. İndirimli yada kampanyalı bir otel seçtiğinizde iade süreçlerinde farklılık olacaktır.

Otelz Avantajları Neler?

Otelz ülkemizde turizm sektörüne hareket getirmeyi başarmış bir firmadır. Zcüzdan, Zumbara gibi getirdiği pekçok yenilik sayesinde tüm rezervasyonlarınızda ekstra puan kazanabilirsiniz. Uzun taksit imkanı, Otelz özel ayrıcalıklar ve daha birçok avantajı Otelz ile elde edebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş