Sahibinden Üyelik İptali

Sahibinden üyelik iptali, İlan vermek,  ilanlara bakarak iletişime geçmek adına en çok tercih edilen portallardan biri de sahibinden.com olduğunu söylemek mümkün. Öyle ki ülkemizdeki hemen her kişide artık bu işlemleri yapmaya başlamıştır. Gayrimenkul, satış ve alışverişe kadar  hemen her şeyi kapsayan bir sitedir. Birçok kategori de ilan ve e ticaret ortamlarını barındıran platformda istediğiniz zaman yer alabilirsiniz. Hemen sizlerde üyelik işlemlerinizi yaparak ilan verme ilanlara bakma gibi pek çok şeyleri inceleyebilirsiniz.

Sahibinden sitesine üye olmak isteyen herkes istedikleri andan itibaren üyelik işlemlerini sorunsuz şekilde yapma şansına sahip olacaklardır. O halde hemen sizlerde kaliteli adres içerisinde yerinizi almaya başlayın.

Sahibinden üyelik işlemleriyle istediğiniz tüm ilanları inceleme şansına da sahip olmaya başlayacaksınız.  Fakat bir süre sonra Sahibinden üyelik iptaline başvurma ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. Böyle bir durumda ise hangi yolları izlemeniz gerektiği ile ilgili  olarak birçok bilgiye ulaşma şansına sahip olacaksınız.

35 milyon kişinin kullanmış olduğu sahibinden sitesinde sizlerde yerinizi almaya başlayabilirsiniz. Günlük sitede ilan  verilen sayıya baktığımız zaman ise 7080 aralığında olduğunu  söylememiz gerekiyor. Üstelik çoğunluk ise birkaç kategori içerisinde daha yoğun şekilde görülmüş olduğunun altını çizmemiz de fayda var.

Sahibinden üyelik iptali nedir? Sahibinden üyelik iptali nasıl yapılır? vb merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Sahibinden Üyelik İptali Nasıl Yapılıyor?

Kullandığınız hesabınızla ilgili olarak üyelik iptal işlemlerinin yapılmasını istemeniz gayet normaldir. Sahibinden üyelik iptali yoluna anında başvurarak artık hesabınızın kullanılmasını iptal edebilirsiniz. Bu sayede sizin adınıza hiçbir şekilde bir hesap kalmamış olacaktır. Böylelikle sizlerde artık istediğiniz zaman hesaplarınızı aktif şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sahibinden üyelik iptali yapmak için izleyeceğiniz birkaç adımlar var. Bu adımları uyguladığınız taktirde ise hesabınızla ilgili olarak üyelik iptal işlemlerinizin çok kolay şekilde yapılmaya başlanmasını da sağlamış olacaksınız. Üyelik iptalini ne zaman isterseniz isteyin çok kolay şekilde yapma şansına da sahip olmaya başlarsınız.  Bu konuda siz değerli kullanıcılara yönelik olarak doğal olarak pratik çözüm yolları da sunulmaya devam edilir.

Sahibinden Üyelik İptali İşlemleri

Sahibinden ailesinden ayrılmak zorunda olmak isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda ise yapmanız gereken Üyelik Bilgilerim – Üyelik İptali bölümünden sorunsuz bir şekilde işlemlerinizi yapmaya  başlamanız olacaktır. Fakat bunu yaptıktan sonra ise bilmeniz gereken bazı önemli hususların söz konusu olduğunu belirtmemizde yarar var. En önemlisi de üyeliğiniz yeniden aktif hale getirilmemiş olacaktır.

Yayında olan ilanlarınız varsa bu ilanların hemen hepsi de yayından anında kaldırılmaya başlanmış olacaktır. Eğer ki doping kullandığınız bir ilan varsa da ücret iadesi gibi herhangi bir durumda yapılmamış olacaktır. Cebinden onaylı olan telefon numaranız, başka bir sahibinden.com adresine benzerlik taşıyan platforma da taşıma hakkına sahipsiniz. E posta adresinizi aynı zamanda yeniden bir üyelik oluşturmaya kalkacağınız zaman maalesef kullanamayacaksınız. İşte tüm bunları sizlerde en ince ayrıntısına kadar düşündükten sonra karar verme aşamasına gelmeye başlamalısınız. Böylelikle sahibinden adresiyle ilgili olarak her türlü üyelik iptal işlemlerininde yapılmasını sağlamaya başlamış olursunuz.

Sahibinden Sitesinde Neler Yapılır?

Çağımızda artık teknolojiden en iyi şekilde yararlanmaya devam ediyoruz.  Buna göre sizlerde artık sahibinden adresine mobil cihazlarınız aracılığıyla istediğiniz zaman zarfı içerisinde erişim yapabilirsiniz. Sahibinden adresinde yerinizi alarak açılan ilanları inceleme şansına sahip olmaya başlayabilirsiniz. Sahibinden sitesinde yararlanabileceğiniz birden farklı kategorilerin yer aldığını söylemek isteriz. Buna göre sizlerde istediğiniz kategorileri incelemeye başlayabilirsiniz. Hangi kategori de hangi ilanlar açılmış incelemeye başlayabilirsiniz.  İster kendiniz ilanları açabilir, isterseniz de açılan ilanlara göz atmaya başlayabilirsiniz.

Üyelik işlemleri sırasında da girmeniz gereken birtakım bilgiler söz konusu olabilir. Bu bilgiler sırasında özellikle dikkat edilmesi gereken konulardan biri de e posta,  iletişim bilgileri, ad ve soyad gibi kendinize ait bilgileri de girmeye başlamanız olacaktır. Üyeliğinizi aktif hale getirdikten sonra sizlerde  istediğiniz zaman gönül rahatlığı ile ilan açabilir ya da açılan ilanlara göz atma şansına sahip olabilirsiniz.

Sahibinden Hesabı Nasıl Siliniyor?

Araba, mal, alışveriş, işletmelerin ilanları gibi pek çok ilanlara yer verildiğini söyleyebiliriz. Mal alım ve satımlarını sorunsuz şekilde yapmaya başlayabilirsiniz.   Sahibinden satın adresinde sizlerde hemen yerinizi almaya başlayabilirsiniz. Hesabınızı bundan sonra daha aktif şekilde kullanıyor olabilirsiniz. Fakat bir süreden sonra ise hesabınızı kullanmak istemediğiniz durumlar olabilir. Böyle bir durumda üyelik iptalini gerçekleştirmeniz mümkündür. Fakat üyelik iptalini gerçekleştirirkende bir daha aynı mail adresiyle üyelik yapamayacağınızı söylemek isteriz. Bu sayede sizlerde sahibinden sitesine farklı bir mail adresiyle yeniden kayıt işlemleri yapılmalıdır.

Sahibinden üyelik iptali için hemen işlemleri sırasıyla yapmaya devam edebilirsiniz. Sahibinden hesap silme ****işlemlerininde bir hayli kolay olduğunun altını çizmek isteriz. Sahibinden adresinizde e posta aracılığıyla hemen giriş yapmaya başlayın. Hesabınıza erişim yaptıktan sonra ise sağ üst köşede yer alan simge üzerine tıklamanızda  yeterli olacaktır. Daha sonrasında ise üyeliğim bölümüne giriş yapmanız yeterli olacaktır. Ardından üyelik bölümüne geldiğiniz zaman ise iptal işlemi çok kolay şekilde yapılmaya başlanmış olur.

Bu Yazıyı Paylaş