Turkcell Gameover Oyun Servisi Üyelik İptali

Turkcell gameover oyun servisi telefonunuza oyun indirebileceğiniz ve içerisinde yüzlerce oyun barındıran bir uygulamadır. Turkcell gameover oyun servisi abone olarak istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. Bu servis Android tabanlı telefonlarda kullanılmaktadır. Elbette bu oyun için sizden ücret talep edilmektedir ve ödemeler aylık alınmaktadır. Sizlerde bir süre bu üyelikten yararlandıktan sonra iptal edebilirsiniz.

Turkcell gameover oyun servisi üyelik iptali nedir? Turkcell gameover oyun servisi üyelik iptali nasıl yapılır? vb merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte telefon ve tablet başında daha çok vakit geçirmeye başladık. Telefonda en çok vaktimizi oyun oynarken geçiriyoruz. İşte bunu fırsata çeviren Turkcell harika bir hizmetiyle müşterilerine yüzlerce oyun sunmaktadır. Her yaş grubuna uygun oyunlarıyla büyük ilgi gören gameover oyun servisi hakkındaki tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Turkcell Gameover Oyun Servisi Nedir?

Turkcell gameover oyun servisi aylık abonelikle satın alınan bir oyun paketidir. Turkcell hattına sahip olan bireylerin kullanabileceği bir servistir. İçerisinde yüzlerce oyunu buluna game over oyun servisi her yaş grubuna uygun içerikte oyunları bulunmaktadır. Eğlenceli, macera dolu, öğretici ve gizemli oyunlarıyla oldukça beğeni toplayan gameover oyun servisi her geçen gün müşterileri için yeni oyunlar üretip servise ekleme yapmaktadırlar. Andorid tabanlı tüm telefonlarınızda bu servisi edinebilirsiniz.

Tabi bu servisin bir de ücreti bulunmaktadır. Turkcell gameover oyun servisi üyeliği için haftalık ve aylık paketleri bulunmaktadır. Haftalık üyelik almak istiyorsanız 7 TL, aylık üyelik almak istiyorsanız 28 TL ödemeniz gerekmektedir. Faturalı hattınız var ise abonelik ücretiniz ay sonunda faturanıza yansıtılmaktadır. Ayrıca üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece yenilenmeye devam edecektir.

Turkcell gameover oyun servisini internetinizin olduğu her yerde kullanabilirsiniz. Hatta oyunları telefonunuza da indirebilirsiniz.

Turkcell Gameover Oyun Servisi Üyeliği Nasıl Yapılır?

Turkcell kullanıcıları için hizmet vermeye sürekli devam ediyor. Özellikle oyun oynamayı sevenler için yaptığı gameover oyun servisi çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Eğlenceli, macera dolu, öğretici ve güldürücü yüzlerce oyunu ile verdiğiniz parayı hak eden bir servisi bulunmaktadır. En çok merak edilenlerden biri de bu üyeliğin nasıl yapıldığıdır. Turkcell gameover oyun servisi üyeliği WAP kanalından sunulan açılış sayfaları üzerinden başlatılmaktadır. Öncelikle wap.oyundunyasi.mobi adresine giriş yapmalısınız. Ardından ONAY linkine tıkladığınızda paket başlatılmış olur. Yüzlerce oyun ile canınızın sıkıldığı her yerde istediğiniz oyunu oynayıp, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Hatta eğitici oyunlar ile kendinizi geliştirebilirsiniz.

Turkcell Gameover Oyun Servisi Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Turkcell gameover oyun servisi içerisindeki yüzlerce oyun ile Turkcell’in en sevilen hizmetlerinden biridir. Ancak bir süre sonra verilen ücret fazla gelebilir, oynanılan oyunlardan artık zevk almayabilir ya da yoğunluktan vakit bulup oynayamadığınız için iptal etmek isteyebilirsiniz. Bu durumda Turkcell müşterileri üyeliklerini nasıl iptal etmek istediklerini araştırmaktadırlar. Turkcell gameover oyun servisi üyelik iptali iki farklı şekilde yapılmaktadır. Bunlar; WAP kanalından ve SMS ile gerçekleştirilmektedir.

WAP kanalından üyelik iptalini gerçekleştirmek isteyenler öncelikle wap kanalına giriş yapmalılar. Ardından “Paket İşlemleri” menüsünü seçerek gameover oyun servisini seçmeliler. İptali için seçilen servisden sonra “İptal et” butonuna tıklayarak üyelik iptalini gerçekleştirebilirler.

Turkcell gameover oyun servisi üyelik iptali için diğer bir yöntemde SMS yollamaktır. SMS yoluyla iptal etmek isteyenler IPTAL yazıp 2046’ya mesaj göndererek Turkcell gameover oyun servis üyeliklerini iptal edebilirler.

Yukarıda sizler için Turkcell gameover oyun servisi üyelik iptali için yapmanız gerekenleri sıraladık. Hem WAP üzerinden hem de SMS yoluyla iptal etme süreçlerinde bir sıkıntı yaşanırsa 532 nolu Turkcell müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Turkcell Gameover Oyun Servisi Üyelik İptali Sonrası

Turkcell gameover oyun servisini belirli sebeplerden dolayı iptal ettiğinizde üyeliğiniz de geri kalan günler de servisten yararlanmaya devam edersiniz. Paketinizi bir aylık aldıysanız eğer iptal ettikten sonra paketinizin bir ay içinde kalan sürelerini kullanmaya devam edebilirsiniz. Paketinizi haftalık aldıysanız yine aynı şekilde bir hafta içinde kalan sürede kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Turkcell gameover oyun servisi için üyelik iptali yaptım ancak üyeliğim devam ediyor gözüküyor. Bunu nasıl engelleyebilirim?

Turkcell gameover oyun servisi için aldığınız üyeliği iptal etmiş olsanız da üyeliğiniz son gününe kadar devam eder. Eğer bir haftalık bir üyelik aldıysanız paketinizi iptal etseniz de bir haftalık süre dolana kadar üyeliğiniz devam eder gözükür ve süreniz dolduğunda paketinizin iptali gerçekleşir.

  • Turkcell gameover oyun servisi üyeliğimi iptal ettim ama şimdi yeniden almak istiyorum başvuru yapabilir miyim?

Turkcell gameover oyun servisi üyeliklerinden Turkcell hattına sahip herkes yararlanabilir. Öncesinde iptal etmiş olsanız da tekrardan üye olup servisten yararlanabilirsiniz.

  • Aylık Turkcell gameover oyun servisi üyeliği aldım ancak bir sonraki ay otomatik yenilenmesin diye iptal ettim. Bu durumda bir ay boyunca kullanmaya devam edebilir miyim yoksa bu hakkımda mı iptal oldu?

Turkcell gameover oyun servisi üyeliğinizi iptal etseniz bile satın aldığınız günden itibaren bir ay kullanabilme hakkınız bulunmaktadır.

Bu Yazıyı Paylaş