Deniz Butik Üyelik İptali

Türkiye’nin büyük butik firmalarından biri olan Deniz Butik yıllardan beri perakende satış yapmaktaydı. Günümüzde ise kazandığı başarılarla işini büyütüp Denizbutik.com internet adresinden de satış yapmaktadır. Satışa sunulan tüm ürünler tamamen yerli üretim olup %100 müşteri hizmeti sağlamaya çalışmaktadırlar. Hem güvenilir hem kaliteli ürün bulunduran Deniz Butik müşteriler tarafından büyük ilgi duyuyor.

Peki, Deniz Butik’e nasıl üye olurum? Deniz Butik güvenli midir? Deniz Butik üyelik iptali nasıl olur? Deniz Butik üyelik iptali ücretli mi? Deniz Butik üyelik iptali hangi siteden olmaktadır? Deniz Butik ürün iade ve ürün değişimi nasıl oluyor? Vb. sorularınızın cevabını sayfamızın devamında bulabilirsiniz.

Deniz Butik Nasıl Üye Olurum?

Deniz Butiğe üye olmak için https://www.denizbutik.com/uyelik internet adresini kullanabilirsiniz. Deniz Butiğe üye olmak ve Deniz Butik üyelik iptali ücretli değildir.

Deniz Butik Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Deniz Butiğe üye olduğunuz zaman internet üzerinden alışveriş yapabiliyorsunuz. Ancak Deniz Butik Üyelik İptali yaptırmak istiyorsanız 0850 888 0 369 numarasını arayıp müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz bu şekilde üyelik iptali gerçekleştirebilirsiniz veya [email protected] internet adresinden de üyelik iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Deniz Butik üyelik iptalini istediğiniz zaman yapabilirsiniz ve Deniz Butik Üyelik İptalinde sizden herhangi bir ücret istemeyecektir.

Deniz Butikte Ürün İade ve Ürün Değişimi Nasıl Oluyor?

Deniz Butik ürün iadesini fatura kesim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde yapmaktadır. Ürün iade koşulu ise ürünün kullanılmamış olmasıdır. İade işlemi yapacağınız zaman sürat kargoyla Deniz Butiğe geri gönderebilirsiniz. İade işlemlerinde kargo ücretini Deniz Butik karşılamaktadır.

Ürünlerinizin değişimin de ise mutlaka değiştirmek istediğiniz ürünün fişi olması gerekmektedir. Öncelikle değiştirmek istediğiniz parçanın faturasını fişin üzerinde yazan adrese göndermesi gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra Deniz Butik sayfasına girerek yeni bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir. İstediğiniz ürünü sepete ekledikten sonra sayfada bulunan sipariş notum bölümüne ‘’değişim bakiyem var’’ yazmanız gerekmektedir ve gelen kargoyu kapıda ödeme yapmanız gerekmektedir.

Kapıda ödeme kargo ücreti eğer ürünler arasında fiyat farkı yoksa 4,99 TL dir. Eğer ürünler arasında fiyat farkı varsa 8 TL ödemeniz gerekmektedir. Daha sonra kargonuz gelince aradaki fiyat farkını kapıda ödemeniz gerekmektedir. Ancak değişim her üründe olmamaktadır. Abiye ürünlerinde, aksesuarlarda ve outlet ürünlerinde değişim yapılmamaktadır.

Bu Yazıyı Paylaş