Kitapyurdu Hesap Silme

Siz de buraya ”Kitapyurdu com da olan üyeliğinizin iptali nasıl olur?” öğrenmeye mi geldiniz? O zaman hemen söyleyelim, son derece doğru bir yerdesiniz.

Bu yazıda sizlere bu konuda kafanızda en ufak bir soru işareti kalmayacak biçimde bilgiler vereceğiz. Hadi dilerseniz hemen başlayalım.

Kitapyurdu Nedir?

Öncelikli olarak ”Kitapyurdu nedir?” sorusunun yanıtını vermek gerekir ise adından da net bir biçimde anlaşılacağı gibi kitaplar üzerine olan bir e-ticaret sitesidir.

Benzer diğer siteler ile kıyaslandığı zaman çok daha avantajlı olarak kitap getirtmek mümkündür. Ayrıca yazarların eserlerini ücretsiz olarak basıp, dağıtan ve yüzde elli kar payı veren bir kuruluştur. Kitapyurdu Doğrudan Yayıncılık bünyesinde yer alır.

Kitapyurdu Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Kitapyurdu sitesinden alışveriş yapmak için üyelik şartı vardır. Eğer sizin de üyeliğiniz var ise ve bunu iptal etmek, hesap kapatma yapmak istiyor iseniz üyelik iptali için yapmanız gerekenler şunlardır:

  • Üyelik silme için atılması gereken ilk adım kişinin kullanıcı adı ve şifresi ile hesabına girmesidir.
  • Ardından linke tıklanarak hesap silme sayfasına gidilir.
  • İkinci adımda bu sayfada Üyeliğimi İptal Etmek İstiyorum butonuna tıklanır.
  • Bu aşamada tamamlandıktan sonra aynı sayfada yer alan Tamam tuşuna basılarak hesap silinir.

İstenir ise gerekli olduğu düşünülür ise müşteri hizmetleri ile de görüşülerek bilgi alınabilir. Görüldüğü gibi üyelik iptal etme son derece sitede son derece kolaydır.

Bu Yazıyı Paylaş