İnvesting Hesap Silme

İnvesting hesap silme, siz de buraya İnvesting uygulamasında hesap kapatma konusunda bilgi almaya mı geldiniz? O zaman son derece doğru bir yerdesiniz.

Bu yazıda sizlere bu uygulamada hesap silme noktasında en ince ayrıntısına kadar, kafanızda en ufak bir soru işareti kalmayacak biçimde bilgi verilecektir. Hadi dilerseniz hemen başlayalım.

İnvesting Nedir?

Öncelikli olarak, adım adım giderek ”Investing nedir?” sorusunun yanıtını vermek gerekir ise en anlaşılır biçimde şöyle bir açıklama yapılabilir:

İnvesting Ağustos 2007 tarihinde kurulmuş olan bir haber sitesi ve finans platformudur. Uygulamada, canlı kur analiz bilgileri, portföy takibi, kripto para, canlı döviz bilgileri çok geniş kapsamda bilgiler vardır. Sitede aynı zamanda grafik hisse görüntüleyici gibi finans alanında çok değişik çalışmalar da mevcuttur.

Siteye üyelik ücretsizdir. Üye olunduğu zaman kişiye özel işlemler yapılabilmektedir. Bu da para ile doğrudan ilgilenenler için son derece faydalı olan bir durumdur.

İnvesting Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Eğer bu siteye üyeliğiniz varsa ve de siz üyelik silme yapmak istiyorsanız o zaman aşağıda yer alan adımları takip etmeniz gerekir:

  • Öncelik kullanıcı adınız ve şifreniz ile uygulamaya girilir.
  • Silme işlemi için bu linkten ilerleyebilirsiniz.
  • Bağlantıya tıkladıktan sonra ayrılma nedeninizi seçmeniz ve ilerle butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Görüldüğü gibi yapılması gerekenler son derece kolay ve basittir. Anında hesap silinmesi gerçekleşmektedir. Yeniden üye olmak için ise tekrar üye olmak gerekir.

Bu Yazıyı Paylaş