Periscope Hesap İptali

Periscope üyelik iptali, Popüler kullanılan hesaplardan biri olarak karşımıza çıkan  Periscope, canlı yayın açma, sohbet etme ortamından biridir. Herkes periscope üzerinden birileri ile tanışmakta ve zamanlarını da güzel şekilde sürdürmeye çalışmaktadır Periscope uygulamasına yönelik olarak pek çok sorularda ardı arkası kesilmeden gelmeye devam ediyor.

Onlardan biri olarak da uygulamayı kullanmaktan vazgeçeceğiniz an nasıl silinecek olduğu diyebiliriz. Periscope uygulama hesabınız varsa tam olarak nasıl silmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. 2017 senesinden bu yana hizmete açılmış olan bu uygulamayı da kullanan kişi sayıları bir hayli fazladır.

Periscope uygulamasıyla ilgili olarak hesap iptali işlemleri çok kolay şekilde yapılır.  Bakıldığı zaman istediğiniz an hesap silme işlemlerinizi birkaç adıma başvurarak sorunsuz şekilde yapabilirsiniz. Herhangi bir periscope üyeliğiniz varsada hesap silmeye başvurarak ortadan kaldırabilirsiniz. Bu konuda bundan sonra sizlerde  istediğiniz tercihleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Periscope hesap iptali nedir? Periscope hesap iptali nasıl yapılır? Periscope hesap iptali sonrası hesaba giriş yapılabilir mi? vb merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabı yazımızın devamında yer almaktadır.

Periscope Hesap İptali Adımları

Periscope hesabınız var fakat bir süre sonrada bu hesabınızı kullanmak istemiyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda ise hangi adımları uygulamaya başlamanız gerektiğini de bilmelisiniz. İstediğiniz zaman zorluk yaşamadan hesabı en kolay şekilde devre bırakabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılan bu uygulama ile ilgili olarak işlemleri sorunsuz şekilde yapmanız mümkün olacaktır. Fakat bu uygulamanın bilinen bir diğer önemli özelliği bulunuyor.  Hesabı her ne kadar devre dışı bırakmış olsanız bile yeniden girdiğiniz zaman hesabınız aynı şekilde aktif hale dönüşmeye başlayacaktır. Hesabınızı aktif hale dönüştürerek kullanmaya başlamış olacaksınız.

Nasıl sosyal medya ağlarında bu durum söz konusu ise aynı durumun periscope içinde geçerli olduğunun altını çizmemiz gerekiyor. Facebook ve  Twitter ortamlarında da bu tarz sorunların çok sık şekilde yaşanabilir şekilde olduğuna dikkat çekebiliriz. Eğer ki hesabınızı yeniden kullanıma hazır hale dönüştürmek istiyorsanız yapmanız gereken ise hesaba yeniden giriş yapmaya başlamanız olacak. Hesabınıza yeniden giriş yaptıktan sonra ise sorun yaşamadan yeniden hesabınızın kullanılmasını sağlamaya başlarsınız.

Periscope ile ilgili olarak bilmeniz gereken en önemli hususlardan biri de hesabın kalıcı şekilde silinme durumu yoktur. Belirli bir duruma kadar hesabın devre dışı kalması mümkün haldedir. Yani girmediğiniz taktirde hesabınız pasif halde görülürken girdikten sonra ise hesabınızın aktif hale dönüşmesini de sağlamaya başlamış olursunuz. Periscope hesap iptali ile hesaplarınızı belirli bir süreye kadar kullanmamış olacaksınız.

Periscope hesap iptali için uygulayacağınız adımlarınız ise şu şekilde olmalıdır;

Hesabınıza ilk olarak mutlaka giriş yapmanız gerekiyor.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ise sağ kısımda yer alan profilim bölümüne gelmelisiniz.

Açılan seçenekler içerisinde de ayarlar kısmına dokunuyoruz. Daha sonrasında o bölümde yer alan hesabı devre dışı bırak sekmesine tıklıyoruz.

Periscope Hesap Kapatması

Periscope, dünya çapında kullanılan bir uygulama olarak kullanılıyor. Üstelik bu uygulamayı kullananların sayısı da her geçen gün daha fazla  artar hale geliyor. Periscope  hesaplarına göz atıldığı zaman pek çok kişininde verimli şekilde kullanmaya başlamış olduklarına şahit oluyoruz. Üstelik bu uygulama birden farklı amaç uğruna da kullanılmaya  devam ediliyor.

Periscope uygulaması ile bundan sonra sizlerde canlı yayın açabilir ya da açılan canlı yayınlara kolayca katılma şansına sahip olursunuz. Bu konuda sizlere yönelik olarak pek çok kolaylıklar sunulmaya devam edilmektedir. Bundan böyle sizlerde Periscope dünyasında yerinizi almaya devam edebilirsiniz. Periscope hesaplarınızı daha da  aktif şekilde kullanmaya başlamış olursunuz.

Periscope, hemen herkes tarafından sorunsuz şekilde kullanılmaya devam edilen uygulamalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Periscope hesap iptalini yaparak bir süreliğine hesabınızı kullanmayabilirsiniz.

Fakat periscope uygulamasını kullanarak zamanlarınızın bundan böyle daha da fazla keyif dolu şekilde geçmesini sağlamış olursunuz. Periscope hesabınızı yeniden açmak istediğiniz bir durum söz konusu olabilir. Periscope ile bundan sonra sizlerde eğlenceli zamanlar geçirme şansına sahip olabilirsiniz.

Periscope Hesabı Devre Dışı Bırak

Periscope hesabı devre dışı bırakma işlemlerinizi bundan sonra sizlerde sorunsuz şekilde yapmaya devam edebilirsiniz. Bu konuda en iyi uygulamalardan biri haline gelen Periscope ile sizlerde zamanlarınızı iyi şekilde geçirmeye devam edebilirsiniz. Scope uygulaması ile bundan sonra sizlerde canlı uygulamalar yapma şansına sahip olabilirsiniz.

Canlı videolar üzerinden bundan sonra dünyayı sizlerde keşfetmeye devam edebilirsiniz. Önemli haberlerin gerçekleşmiş olduğu haberleri de bu uygulama üzerinden görmeye devam edebilirsiniz.  Ücretsiz bir uygulama olduğundan dolayı herkes artık periscope kayıt işlemlerini yapmaktadır. Sizlerde Periscope kayıt işlemlerinizi tamamlayarak dilediğiniz zaman hesabınıza  giriş yapmaya başlayabilirsiniz. Fakat istemediğiniz durumlar söz konusu olursa da hesabınızı devre dışı bırakmanız yeterdir. Yahut  yayın esnasında sizi sinir edecek kişilerde olabilir. Bu kişileri anında engellemeye başlayabilirsiniz.

Canınız sıkılıp, hayatınızda bir farklılık yapmak istediğiniz an yapmanız gereken ise Periscope uygulamasına başvurmaktır. Uygulamayı kullanarak sizlerde zamanlarınızı daha iyi şekilde sürdürmeye başlarsınız. Periscope son zamanda herkes tarafından kullanılan  bir uygulama olarak ön plana çıkıyor. Fakat kullanmayı düşünmediğiniz zaman ise hesabınızı pasif hale dönüştürmeye devam edebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş