Perşembe , Temmuz 18 2019
Ana Sayfa / Haberler / İphone 7 Türkiye fiyatı ne kadar hemen almayın!

İphone 7 Türkiye fiyatı ne kadar hemen almayın!

Dünya devi Apple’ın önümüzdeki hafta tanıtımını duyurduğu iPhone 7’nin satış fiyatının ne kadar olacağına dair bilgiler netleşiyor. Vergiler de işin içine girince iPhone 7 Türkiye’de hayli pahalı olacak. O yüzden çıkar çıkmaz hemen almayın. 1 ay sonrasında süper bir kampanya başlayacak onu bekleyin.

 IPHONE 7 NE ZAMAN SATIŞA ÇIKIYOR?
Apple, gelecek hafta Çarşamba günü, (7 Eylül 2016) ABD’nin San Francisco eyaletinde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’un tanıtımını yapacak. Büyük gün için geri sayım başlarken satış fiyatları da ortaya çıkmaya başladı.

IPHONE 7 ABD SATIŞ FİYATI?
Apple Ceo’su Tim Cook’un tanıtımını yapacağı iPhone 7’nin 749 dolardan satılacağı söyleniyor. iPhone 7 Plus için ise satış rakamı 849 dolardan başlayacak.

IPHONE 7 TÜRKİYE SATIŞ FİYATI?
iPhone 7 dünya üzerinde yine en pahalı Türkiye’de olacak. Vergiler işin içine girince tüketiciye maliyeti hayli tuzlu olacak.

iPHONE 7 TÜRKİYE FİYATI
iPhone 7’nin satış fiyatının Türkiye’de en düşük 3 bin 200 lira, iPhone 7 Plus’un ise 3 bin 499 lira olması bekleniyor. Iphone 7’nin fiyatı hafızası kapasitesine göre 5 bin liraya kadar çıkacak.

IPHONE 7 ALMAK İÇİN ACELE ETMEYİN
Apple, Türkiye’de bir operatörle anlaşarak eski iPhone’ları alıp, yerine iPhone 7 verecek. iPhone 7’nin duyurulmasından yaklaşık 1 ay sonra başlayacak olan bu kampanya, yeni teknolojiye bütçe ayırmakta zorlanacak kişiler için iyi bir seçenek olabilir.

KAMPANYALARI BEKLEYİN!
İlk başta sadece bir operatör ile başlayacak olan anlaşma, belli bir süre sonra da diğer operatörlerle de devam edecek. Yani çıkar çıkmak iPhone 7 almak için acele etmeyin ve bu kampanyaları bekleyin.

IPHONE 7 YENİ ÖZELLİKLERİ NELER?
7 Eylül çarşamba günü görücüye çıkacak olan iPhone 7’nin özelliklerine dair bugüne kadar bir çok bilgi sızdı. iPhone 7 serisi, anten çizgileri gibi küçük değişikliklerin dışında Apple’ın iPhone 6’dan bu yana kullanmakta olduğu tasarım anlayışını devam ettiriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir